חדשות ועדכונים

חדשות ועדכונים

הגנה מקיפה (סיעודי )

רכישת ביטוח המעניק פיצוי חודשי במקרה שאדם הפך להיות סיעודי וזאת ללא תלות לקיים בקופות חולים או בביטוח לאומי, רכישת רובד זה מאפשרת לכם ביטחון לקבלת סכום פיצוי חודשי ( כפי שקבעתם בעת רכישת הביטוח עד 20,000 ש"ח פיצוי חודשי) ולתקופת פיצוי אותה קבעתם ( ניתן לרכוש פיצוי לכל החיים, 8 שנים, 5 שנים או שלוש שנים).

הגנת סיעוד משלים לקופה

בכל קופות החולים קיים כיסוי לביטוח סיעודי, הגנה זו יש לרכוש בנפרד בכל קופה באמצעות המשלימים של הקופה, להלן עיקרי הכיסוי שקיים בקופת חולים :

  1. גובה פיצוי נע בין 5,000-11,000 ₪ כאשר התשלום הגבוה.
  2. קיים הבדל בגובה הפיצוי אם מאושפזים בבית אבות סיעודי או בבית.
  3. תקופת הפיצוי תהייה לרוב 5 שנים כאשר אחרי 3 שנים במרבית הקופות הפיצוי קטן.
  4. הגדרות מתי יינתן פיצוי זה הן מחמירות ביחס לקיים בחברות הביטוח.
  5. עלות הביטוח זולה לאור הכיסוי המוגבל.

מי שרכש ביטוח סיעודי בקופת החולים יכול לרכוש כיסוי משלים בחברות הביטוח, כיסוי זה ייכנס לתוקפו אחרי 3 או 5 שנים מיום שהאדם הפך לסיעודי, המטרה היא לשמור על רצף ביטוחי עם המשלים של הקופה. תכנון נכון ושילוב בין המוצרים השונים יעניק לכם את הכיסוי הרחב ביותר ויחסוך לכם בעלויות הביטוח לאורך השנים.

פיצוי משולב בית ומוסד

מרבית האנשים שמגיעים למצב סיעודי יקבלו בשנים הראשונות את הטיפול בבית, לאחר שהמצב הופך להיות קשה יותר יעברו להמשך טיפול במוסד סיעודי, ההבדל בעלויות הטיפול בבית לעומת מוסד סיעודי יכפיל את עצמו (לפחות), בשביל זה בדיוק יצאו חלק מחברות הביטוח עם תוכנית "פיצוי משולב" –לטיפול בבית ישולם סכום ביטוח כפי שנרכש, ואם מתאשפזים במוסד סיעודי, יוכפל סכום הביטוח שנרכש. לדוגמא: אם רכשתם בבית פיצוי של 7,500 ₪, במקרה של אשפוז במוסד הסכום יוכפל ל -15,000 ₪ .

מחלות קשות – פיצוי זהב

תוכנית זו מעניקה פיצוי במקרה גילוי מחלה קשה, מתוך רשימה של 36-27 מחלות קשות. המחלות מחולקות לארבע קבוצות, במקרה של גילוי מחלה קשה בקבוצה הראשונה – מקבלים פיצוי והתוכנית מסתיימת, במקרה גילוי מחלה מהקבוצות האחרות ממשיכים להיות מבוטחים על 50% למקרה שני שיארע מקבוצה אחרת.

מחלות קשות – פיצוי כסף

תוכנית זו מעניקה פיצוי חד פעמי במקרה של גילוי מחלה קשה מהסוגים השכיחים ביותר : סרטן, התקף לב חריף או שבץ מוחי, עם קבלת סכום הביטוח מסתיימת התוכנית. עלות תוכנית זו ביחס לתוכנית המקיפה זול בכ- 25% ומצד שני היא מכסה ב- 85% את המחלות הנפוצות ביותר.

מחלות קשות – פיצוי ארד

פיצוי חד פעמי במקרה גילוי מחלת הסרטן, המחלה השכיחה ביותר בישראל, בנוסף יש אפשרות לרכישת הרחבה לכיסויים הניתנים במקרה גילוי מחלת הסרטן – רופא מלווה, תרופות שלא בסל הבריאות – ייחודיות לטיפול במחלת הסרטן ועוד.

מחפשים סוכן ביטוח ושותף אישי לביטחון שלכם? חייגו למספר 03-9236666 או השאירו פרטים: