עמי עיני » מסלולי השקעה לא מה שחשבתם

מסלולי השקעה לא מה שחשבתם

סדר בתיק הביטוח

החיסכון הפנסיוני זה שממנו אנו אמורים לקבל את פנסיית הזקנה הפרטית שלנו שלנו  מורכב מהפקדות שוטפות ומרווחים על החיסכון המצטבר אלו, בנוסף לדמי ניהול נמוכים ככל שניתו ועלויות ביטוח מותאמות על פי הצורך הספציפי – יגרמו לנו לחסוך כמה שיותר כסף מה שנקרא יתרה צבורה בתום תקופה. ככל שהסכום יהיה גבוה יותר כך נוכל להנות מקצבה חודשית גבוהה יותר, לכל ימי חיינו!

חשוב לזכור אם כך כי פונצקיית המטרה היא לחסוך כמה שיותר כסף בהתאם להגנות ההכרחיות עלינו ועל בני ביתנו!

מושג אחד משמעותי בעולם החיסכון הוא ריבית על הריבית וחשוב להבין אותו לעומק

ריבית דה ריבית –

המשמעות של ריבית על ריבית היא עצומה ולא כאן המקום להרחיב. וורן בפאט המשקיע האגדי ידוע באמרותיו השנונות בנושא זה , והשורה התחתונה היא שככל שאנו חוסכים לתקופה ארוכה יותר השפעת הרווח, התשואה  או  הריבית  – לכולם אותה משמעות רק המנוחים  שונים  עצומה.!

עקרונות הריבית דריבית אומרים כי לחוסך המעוניין לחסוך לטווח ארוך (מעל 10 שנים ) מומלץ מאד להעדיף השקעה בסיכון גבוה  ועצם  ככל שתקופת ההשקעה ארוכה יותר לבחור בסיכון רב יותר ובכך להשיג רווחים גדולים יותר דבר אשר ישפר משמעותית את התוצאה הסופית – היתרה הצבורה.  במהלך חיי המקצועיים, ראיתי לא מעט מקרים בהם אנשים צעירים חוסכים במסלול השקעות "סולדי ", כלומר לא מסוכן. דבר שכזה יפגע בוודאות בחיסכון העתידי של אותו חוסך ויקטין בסופו של יום  את הקצבה החודשית. הקפידו אם כך לבדוק את מסלול ההשקעה שלכם. אל תתרגשו מהפסדים או מרווחים שנתיים אחרי  הכל זה בעצם  כרגע רק על "הנייר" ואמור לשמש אתכם רק לגיל פרישה כשתיגע העת.

בתוכניות הפסניה של כולנו קיימים מגוון רב של מסלולי השקעה – אני מציע לכם להשקיע מחשבה במגוון האפשרויות ולנהל שיחה מעמיקה על כך עם סוכן הביטוח שלכם. אתם יכולים אף לדרוש סימולציות שונות כדי להבין את אופן ההשפעה של הריבית, דל דמי הניהול ושל אפשרויות הביטוח הכלולות בתוך החיסכון הנל.

השקיעו מחשבה ואל תזלזלו – זהו החיסכון המשמעותי ביותר עבור כל אדם וכל משפחה לאחר החיסכון לדירה בבעלותכם!

ויפה שעה אחת קודם !

מחפשים סוכן ביטוח ושותף אישי לביטחון שלכם? חייגו למספר 03-9236666 או השאירו פרטים:
    כלי נגישות
    חיוג מהירוואטסאפ